Valobra - результат італійської майстерності виробницва та традицій!

14.11.2022

Valobra - результат італійської майстерності виробницва та традицій!

Ідеальний баланс між минулим і сьогоденням, мило розробляється за старовинною італійською технологією, практично вручну. Важливим є абсолютно все, від точної дозування інгредієнтів до ручного обгортання кожного шматка мила, Valobra - є шедевром майстерності миловаріння.

Кожне мило Valobra вимагає виготовлення більше 2 місяців, перш ніж воно досягне ваших рук. Чому? Тому що немає іншого способу зробити якісне мило. На відміну від промислового мила, всі мила Valobra виготовляються з використанням традиційного виробничого процесу «full-boiled» або "Marseile", трудомісткої процедури, яка однаково старовинна і романтична. Бренд використовує лише високоякісну сировину та інгредієнти. Також, була розробилена найбільш ергономічна форма для кращого захвату мила рукою та рівномірного розподілення мила по рукам.

Отримане з суміші 3 простих інгредієнтів (сода, кокосове олія та жир), мило гарантує повне, глибоке очищення шкіри при повному збереженні рН шкіри. Кожен шматок мила Valobra містить крем, який складається з натуральних інгредієнтів, делікано очищає шкіру, допомагає збалансувати захисний бар’єр шкіри після миття, залишаючи її м'якою і супер-зволоженою. Ексклюзивні, витончені аромати створені спеціально для бренду Valobra.Саме вони  роблять мило Valobra унікальним і впізнаваним.